Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > EEU-FC0J392B
EEU-FC0J392B
EEU-FC0J392B
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EEU-FC0J392B luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EEU-FC0J392B
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 3900UF 20% 6.3V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero EEU-FC0J392B Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 3900UF 20% 6.3V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 142097 pcs Tietolomake EEUFC0J392B View All Specifications
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 6.3V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Sarja FC
Ripple Current @ Low Frequency 1.653A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.945A @ 100kHz
Arvioinnit AEC-Q200 Polarisaatio Polar
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet EEUFC0J392B Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 15 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 30 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 3900µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 3900µF Sovellukset Automotive