Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > EEU-FC1C182SB
EEU-FC1C182SB
EEU-FC1C182SB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EEU-FC1C182SB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EEU-FC1C182SB
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 1800UF 20% 16V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero EEU-FC1C182SB Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 1800UF 20% 16V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 90632 pcs Tietolomake EEUFC1C182SB View All Specifications
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 16V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm) Sarja FC
Ripple Current @ Low Frequency 1.6A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 2A @ 100kHz
Arvioinnit AEC-Q200 Polarisaatio Polar
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet EEUFC1C182SB Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 15 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 38 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.650" (16.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 1800µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 1800µF Sovellukset Automotive