Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > EEU-FC1C222B
EEU-FC1C222B
EEU-FC1C222B
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EEU-FC1C222B luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EEU-FC1C222B
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs12500 pcs
Product parameter
Osa numero EEU-FC1C222B Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 184491 pcs Tietolomake EEUFC1C222B View All Specifications
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 16V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Sarja FC
Ripple Current @ Low Frequency 1.556A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.945A @ 100kHz