Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > EEU-FC1C471LB
EEU-FC1C471LB
EEU-FC1C471LB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EEU-FC1C471LB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EEU-FC1C471LB
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs
10000 pcs25000 pcs50000 pcs
Product parameter
Osa numero EEU-FC1C471LB Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 444856 pcs Tietolomake EEUFC1C471LB View All Specifications
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 16V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Sarja FC
Ripple Current @ Low Frequency 547.5mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 730mA @ 100kHz