Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > EEU-FC1C560B
EEU-FC1C560B
EEU-FC1C560B
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EEU-FC1C560B luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EEU-FC1C560B
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 56UF 20% 16V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero EEU-FC1C560B Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 56UF 20% 16V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 973289 pcs Tietolomake EEUFC1C560B View All Specifications
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 16V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.197" Dia (5.00mm) Sarja FC
Ripple Current @ Low Frequency 113.8mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 175mA @ 100kHz
Arvioinnit AEC-Q200 Polarisaatio Polar
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet EEUFC1C560B Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 15 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 800 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.571" (14.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 56µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 56µF Sovellukset Automotive