Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > ELJ-RG18NJF
ELJ-RG18NJF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ELJ-RG18NJF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ELJ-RG18NJF
Valmistaja Panasonic
Kuvaus FIXED IND 18NH 130MA 2.8 OHM SMD
Product parameter
Osa numero ELJ-RG18NJF Valmistaja Panasonic
Kuvaus FIXED IND 18NH 130MA 2.8 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4440 pcs Tietolomake ELJ-RG Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi -
Toleranssi ±5% Toimittaja Device Package 0201 (0603 Metric)
Koko / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) suojaus Unshielded
Sarja RG Arvioinnit -
Q @ Freq 3 @ 100MHz Pakkaus Tape & Reel (TR)