ELJ-RG2N2DF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ELJ-RG2N2DF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | ELJ-RG2N2DF |
|---|---|
| Valmistaja | Panasonic |
| Kuvaus | FIXED IND 2.2NH 420MA 260 MOHM |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | Get a quote | ||||
- Tuoteparametri
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | ELJ-RG2N2DF | Valmistaja | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | FIXED IND 2.2NH 420MA 260 MOHM | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 5998 pcs | Tietolomake | ELJ-RG Series |
| Kategoria | Induktorit, kelat, kuristimet | Tyyppi | - |
| Toleranssi | ±0.3nH | Toimittaja Device Package | 0201 (0603 Metric) |
| Koko / Dimension | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) | suojaus | Unshielded |
| Sarja | RG | Arvioinnit | - |
| Q @ Freq | 4 @ 100MHz | Pakkaus | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case | 0201 (0603 Metric) | Muut nimet | ELJRG2N2DF PCD1580TR |
| Käyttölämpötila | - | Asennustyyppi | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiaali - Core | Non-Magnetic |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant | Induktanssiaste - Testi | 100MHz |
| induktanssi | 2.2nH | Korkeus - Istuva (Max) | 0.012" (0.31mm) |
| Taajuus - Self Resonant | 13GHz | Yksityiskohtainen kuvaus | 2.2nH Unshielded Inductor 420mA 260 mOhm Max 0201 (0603 Metric) |
| DC Resistance (DCR) | 260 mOhm Max | Nykyinen arvostelu | 420mA |