Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > ELL-6PM2R0N
ELL-6PM2R0N
ELL-6PM2R0N
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ELL-6PM2R0N luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ELL-6PM2R0N
Valmistaja Panasonic
Kuvaus FIXED IND 2UH 2.2A 24 MOHM SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero ELL-6PM2R0N Valmistaja Panasonic
Kuvaus FIXED IND 2UH 2.2A 24 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4201 pcs Tietolomake M Series, ELL6xM Type
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±30% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm) suojaus Shielded