Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > ELL-6PM390M
ELL-6PM390M
ELL-6PM390M
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ELL-6PM390M luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ELL-6PM390M
Valmistaja Panasonic
Kuvaus FIXED IND 39UH 520MA 310 MOHM
Product parameter
Osa numero ELL-6PM390M Valmistaja Panasonic
Kuvaus FIXED IND 39UH 520MA 310 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5521 pcs Tietolomake M Series, ELL6xM Type
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±20% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm) suojaus Shielded