Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > ERG-3SJ221A
ERG-3SJ221A
ERG-3SJ221A
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ERG-3SJ221A luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ERG-3SJ221A
Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES 220 OHM 3W 5% AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1500 pcs3000 pcs7500 pcs
10500 pcs37500 pcs75000 pcs
Product parameter
Osa numero ERG-3SJ221A Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES 220 OHM 3W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 828113 pcs Tietolomake ERX, ERG Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±300ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm) Sarja ERG
paneeli tila 220 Ohms Virta (wattia) 3W