Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > ERG-3SJ223
ERG-3SJ223
ERG-3SJ223
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ERG-3SJ223 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ERG-3SJ223
Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES 22K OHM 3W 5% AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero ERG-3SJ223 Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES 22K OHM 3W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 737437 pcs Tietolomake ERX, ERG Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±300ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm) Sarja ERG
paneeli tila 22 kOhms Virta (wattia) 3W