Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Varistorit, MOVit > ERZ-CF2MK391
ERZ-CF2MK391
ERZ-CF2MK391
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ERZ-CF2MK391 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ERZ-CF2MK391
Valmistaja Panasonic
Kuvaus VARISTOR 390V 200A 2SMD JLEAD
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero ERZ-CF2MK391 Valmistaja Panasonic
Kuvaus VARISTOR 390V 200A 2SMD JLEAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5012 pcs Tietolomake VF, CF, SF Series
Kategoria Piirin suojaus Varistorijännite (Typ) 390V
Varistorin jännite (min) 351V Varistorin jännite (maksimi) 429V