Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Varistorit, MOVit > ERZ-E05A201CS
ERZ-E05A201CS
ERZ-E05A201CS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ERZ-E05A201CS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ERZ-E05A201CS
Valmistaja Panasonic
Kuvaus VARISTOR 200V 1.2KA DISC 7MM
(Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs
Product parameter
Osa numero ERZ-E05A201CS Valmistaja Panasonic
Kuvaus VARISTOR 200V 1.2KA DISC 7MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 801855 pcs Tietolomake ERZ-E Series, ZNR Type D
Kategoria Piirin suojaus Varistorijännite (Typ) 200V
Varistorin jännite (min) 185V Varistorin jännite (maksimi) 225V
Sarja ZNR® Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Disc 7mm Muut nimet ERZE05A201CS
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) Lukumäärä Circuits 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Suurin V DC 170V Suurin AC volttia 130V
Valmistajan toimitusaika 11 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
energia 13J Yksityiskohtainen kuvaus 200V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Nykyinen - Surge 1.2kA Kapasitanssi @ Taajuus 200pF @ 1kHz