Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Varistorit, MOVit > ERZ-E07A391CS
ERZ-E07A391CS
ERZ-E07A391CS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ERZ-E07A391CS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ERZ-E07A391CS
Valmistaja Panasonic
Kuvaus VARISTOR 390V 2.5KA DISC 9MM
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero ERZ-E07A391CS Valmistaja Panasonic
Kuvaus VARISTOR 390V 2.5KA DISC 9MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 631166 pcs Tietolomake ERZ-E Series, ZNR Type D
Kategoria Piirin suojaus Varistorijännite (Typ) 390V
Varistorin jännite (min) 351V Varistorin jännite (maksimi) 429V
Sarja ZNR® Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Disc 9mm Muut nimet ERZE07A391CS
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) Lukumäärä Circuits 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Suurin V DC 320V Suurin AC volttia 250V
Valmistajan toimitusaika 11 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
energia 53J Yksityiskohtainen kuvaus 390V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 9mm
Nykyinen - Surge 2.5kA Kapasitanssi @ Taajuus 240pF @ 1kHz