Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Varistorit, MOVit > ERZ-E07A511
ERZ-E07A511
ERZ-E07A511
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ERZ-E07A511 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ERZ-E07A511
Valmistaja Panasonic
Kuvaus VARISTOR 510V 2.5KA DISC 9MM
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs250 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero ERZ-E07A511 Valmistaja Panasonic
Kuvaus VARISTOR 510V 2.5KA DISC 9MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 707993 pcs Tietolomake ERZ-E Series, ZNR Type D
Kategoria Piirin suojaus Varistorijännite (Typ) 510V
Varistorin jännite (min) 459V Varistorin jännite (maksimi) 561V
Sarja ZNR® Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Disc 9mm Muut nimet ERZE07A511
P16664
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) Lukumäärä Circuits 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Suurin V DC 410V Suurin AC volttia 320V
Valmistajan toimitusaika 11 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
energia 70J Yksityiskohtainen kuvaus 510V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 9mm
Nykyinen - Surge 2.5kA Kapasitanssi @ Taajuus 140pF @ 1kHz