Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Varistorit, MOVit > ERZ-V07D201
ERZ-V07D201
ERZ-V07D201
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ERZ-V07D201 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ERZ-V07D201
Valmistaja Panasonic
Kuvaus VARISTOR 200V 1.75KA DISC 7MM
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs250 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero ERZ-V07D201 Valmistaja Panasonic
Kuvaus VARISTOR 200V 1.75KA DISC 7MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 735540 pcs Tietolomake ERZ-V07D201 View All Specifications
Kategoria Piirin suojaus Varistorijännite (Typ) 200V
Varistorin jännite (min) 185V Varistorin jännite (maksimi) 225V
Sarja ZNR® Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Disc 7mm Muut nimet ERZV07D201
P7188
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) Lukumäärä Circuits 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Suurin V DC 170V Suurin AC volttia 130V
Valmistajan toimitusaika 11 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
energia 17.5J Yksityiskohtainen kuvaus 200V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Nykyinen - Surge 1.75kA Kapasitanssi @ Taajuus 200pF @ 1kHz