Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Varistorit, MOVit > ERZ-V07D221
ERZ-V07D221
ERZ-V07D221
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ERZ-V07D221 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ERZ-V07D221
Valmistaja Panasonic
Kuvaus VARISTOR 220V 1.75KA DISC 7MM
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs250 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero ERZ-V07D221 Valmistaja Panasonic
Kuvaus VARISTOR 220V 1.75KA DISC 7MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 634300 pcs Tietolomake ERZ-V07D221 View All Specifications
Kategoria Piirin suojaus Varistorijännite (Typ) 220V
Varistorin jännite (min) 198V Varistorin jännite (maksimi) 242V
Sarja ZNR® Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Disc 7mm Muut nimet ERZV07D221
P7189
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) Lukumäärä Circuits 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Suurin V DC 180V Suurin AC volttia 140V
Valmistajan toimitusaika 11 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
energia 19J Yksityiskohtainen kuvaus 220V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Nykyinen - Surge 1.75kA Kapasitanssi @ Taajuus 190pF @ 1kHz