Koti > Tuotteet > vastukset > Vastusverkot, palaset > EXB-V4V563JV
EXB-V4V563JV
EXB-V4V563JV
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EXB-V4V563JV luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EXB-V4V563JV
Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES ARRAY 2 RES 56K OHM 0606
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero EXB-V4V563JV Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES ARRAY 2 RES 56K OHM 0606 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4662951 pcs Tietolomake EXB-xxV Series DatasheetEXBV4V Spec
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package 0606
Koko / Dimension 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm) Sarja EXB
Vastus-suhde-Drift - Resistor Matching Ratio -
Resistance (ohmia) 56k Virta Per Element 62.5mW