Koti > Tuotteet > vastukset > Vastusverkot, palaset > EXB-V4V623JV
EXB-V4V623JV
EXB-V4V623JV
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EXB-V4V623JV luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EXB-V4V623JV
Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES ARRAY 2 RES 62K OHM 0606
(Yhdysvaltain dollareina)
20000 pcs
Product parameter
Osa numero EXB-V4V623JV Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES ARRAY 2 RES 62K OHM 0606 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3715521 pcs Tietolomake EXB-xxV Series DatasheetEXBV4V Spec
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package 0606
Koko / Dimension 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm) Sarja EXB
Vastus-suhde-Drift - Resistor Matching Ratio -
Resistance (ohmia) 62k Virta Per Element 62.5mW
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0606, Concave
Muut nimet EXBV4V623JV Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Lukumäärä Vastukset 2 Lukumäärä Pins 4
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 13 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.028" (0.70mm) Yksityiskohtainen kuvaus 62k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0606, Concave