EZJ-Z1V650DA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EZJ-Z1V650DA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | EZJ-Z1V650DA |
|---|---|
| Valmistaja | Panasonic |
| Kuvaus | VARISTOR 65V 5A 0603 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 4000 pcs | 8000 pcs | 12000 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 28000 pcs | 100000 pcs | 200000 pcs | |||
- Tuoteparametri
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | EZJ-Z1V650DA | Valmistaja | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | VARISTOR 65V 5A 0603 | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 1340424 pcs | Tietolomake | EZJ-Z1V650DA View All Specifications |
| Kategoria | Piirin suojaus | Varistorijännite (Typ) | 65V |
| Sarja | - | Pakkaus | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case | 0603 (1608 Metric) | Muut nimet | EZJZ1V650DA P14254TR |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (TA) | Lukumäärä Circuits | 1 |
| Asennustyyppi | Surface Mount, MLCV | Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Suurin V DC | 40V | Valmistajan toimitusaika | 7 Weeks |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant | energia | - |
| Yksityiskohtainen kuvaus | 65V 5A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0603 (1608 Metric) | Nykyinen - Surge | 5A |
| Kapasitanssi @ Taajuus | 22pF @ 1MHz |