Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Varistorit, MOVit > EZJ-Z1V650DM
EZJ-Z1V650DM
EZJ-Z1V650DM
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EZJ-Z1V650DM luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EZJ-Z1V650DM
Valmistaja Panasonic
Kuvaus VARISTOR 65V 5A 0603
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero EZJ-Z1V650DM Valmistaja Panasonic
Kuvaus VARISTOR 65V 5A 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Piirin suojaus Varistorijännite (Typ) 65V
Varistorin jännite (min) 58.5V Varistorin jännite (maksimi) 71.5V