Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > EZP-E50156LTA
EZP-E50156LTA
EZP-E50156LTA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EZP-E50156LTA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EZP-E50156LTA
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 15UF 10% 500VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Osa numero EZP-E50156LTA Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 15UF 10% 500VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 21775 pcs Tietolomake EZP-E_TA Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 500V
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 1.634" L x 0.787" W (41.50mm x 20.00mm)
Sarja EZPE Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet EZPE50156LTA
P15857
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks Lead Spacing 1.476" (37.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.673" (42.50mm)
ominaisuudet Low ESR ESR (Equivalent Series Resistance) 14.8 mOhms
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 15µF Film Capacitor 500V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapasitanssi 15µF Sovellukset DC Link, DC Filtering