Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > EZP-E50506MTA
EZP-E50506MTA
EZP-E50506MTA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EZP-E50506MTA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EZP-E50506MTA
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 50UF 10% 500VDC RAD 4LD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero EZP-E50506MTA Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 50UF 10% 500VDC RAD 4LD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 10066 pcs Tietolomake EZP-E_TA Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 500V
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 1.634" L x 1.181" W (41.50mm x 30.00mm)
Sarja EZPE Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial - 4 Leads
Muut nimet EZPE50506MTA
P15862
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks Lead Spacing 1.476" (37.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 2.028" (51.50mm)
ominaisuudet Low ESR ESR (Equivalent Series Resistance) 4.4 mOhms
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 50µF Film Capacitor 500V Polypropylene (PP), Metallized Radial - 4 Leads
kapasitanssi 50µF Sovellukset DC Link, DC Filtering