Koti > Tuotteet > releet > Teho releet, yli 2 ampeeria > HG4-AC24V
HG4-AC24V
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta HG4-AC24V luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero HG4-AC24V
Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY GEN PURPOSE 4PDT 20A 24V
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero HG4-AC24V Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY GEN PURPOSE 4PDT 20A 24V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4388 pcs Tietolomake HG Relays
Kategoria releet Turn On Jännite (max) 19.2 VAC
Sammuta Voltage (Min) 7.2 VAC päättyminen Style Plug In, Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
kytkentäjännite 250VAC - Nom Sarja HG
Release Time 25ms Relay Type General Purpose
Pakkaus Bulk Käyttölämpötila -50°C ~ 40°C
Toiminta-aika 25ms Asennustyyppi Socketable
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 24VAC Coil Socketable Ota Arvostelu (Current) 20A
Yhteydenotto Material Silver Alloy Yhteydenottolomake 4PDT (4 Form C)
Coil Voltage 24VAC Coil Type Non Latching
Coil Virta 7.6 VA Coil Current 316mA