Koti > Tuotteet > releet > Teho releet, yli 2 ampeeria > HG4-DC12V
HG4-DC12V
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta HG4-DC12V luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero HG4-DC12V
Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY GEN PURPOSE 4PDT 20A 12V
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero HG4-DC12V Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY GEN PURPOSE 4PDT 20A 12V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5973 pcs Tietolomake HG Relays
Kategoria releet Turn On Jännite (max) 9.6 VDC
Sammuta Voltage (Min) 1.2 VDC päättyminen Style Plug In, Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
kytkentäjännite 250VAC - Nom Sarja HG
Release Time 25ms Relay Type General Purpose
Pakkaus Bulk Käyttölämpötila -50°C ~ 40°C
Toiminta-aika 25ms Asennustyyppi Socketable
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 12VDC Coil Socketable Ota Arvostelu (Current) 20A
Yhteydenotto Material Silver Alloy Yhteydenottolomake 4PDT (4 Form C)
Coil Voltage 12VDC Coil Type Non Latching
Coil Resistance 71.4 Ohms Coil Virta 2.1 W
Coil Current 168mA