UNRL11100A
UNRL11100A
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UNRL11100A luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UNRL11100A
Valmistaja Panasonic
Kuvaus TRANS PREBIAS PNP 150MW ML4-N1
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 3979 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero UNRL11100A Valmistaja Panasonic
Kuvaus TRANS PREBIAS PNP 150MW ML4-N1 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 3979 pcs Tietolomake UNRL110-115 Series
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 50V
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 250mV @ 300µA, 10mA transistori tyyppi PNP - Pre-Biased
Toimittaja Device Package ML4-N1 Sarja -
Vastus - emitteripohja (R2) 10 kOhms Vastus - pohja (R1) 10 kOhms
Virta - Max 150mW Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case SC-103 Muut nimet UNRL11100ACT
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Taajuus - Siirtyminen 80MHz
Yksityiskohtainen kuvaus Pre-Biased Bipolar Transistor (BJT) PNP - Pre-Biased 50V 100mA 80MHz 150mW Surface Mount ML4-N1 DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 35 @ 5mA, 10V
Nykyinen - Collector Cutoff (Max) 500nA Nykyinen - Collector (le) (Max) 100mA