UNRL11500A
UNRL11500A
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UNRL11500A luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UNRL11500A
Valmistaja Panasonic
Kuvaus TRANS PREBIAS PNP 150MW ML4-N1
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4475 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero UNRL11500A Valmistaja Panasonic
Kuvaus TRANS PREBIAS PNP 150MW ML4-N1 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4475 pcs Tietolomake UNRL110-115 Series
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 50V
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 250mV @ 300µA, 10mA transistori tyyppi PNP - Pre-Biased
Toimittaja Device Package ML4-N1 Sarja -
Vastus - pohja (R1) 10 kOhms Virta - Max 150mW
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case SC-103
Muut nimet UNRL11500ATR Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Taajuus - Siirtyminen 80MHz Yksityiskohtainen kuvaus Pre-Biased Bipolar Transistor (BJT) PNP - Pre-Biased 50V 100mA 80MHz 150mW Surface Mount ML4-N1
DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 160 @ 5mA, 10V Nykyinen - Collector Cutoff (Max) 500nA
Nykyinen - Collector (le) (Max) 100mA