XN0187200L
XN0187200L
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta XN0187200L luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero XN0187200L
Valmistaja Panasonic
Kuvaus MOSFET 2N-CH 50V 0.1A MINI-5
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero XN0187200L Valmistaja Panasonic
Kuvaus MOSFET 2N-CH 50V 0.1A MINI-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4311 pcs Tietolomake XN01872 Datasheet
Kategoria Discrete Semiconductor Products Vgs (th) (Max) @ Id 3.5V @ 100µA
Toimittaja Device Package Mini5-G1 Sarja -
RDS (Max) @ Id, Vgs 50 Ohm @ 20mA, 5V Virta - Max 300mW
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case SC-74A, SOT-753
Muut nimet XN0187200LTR Käyttölämpötila 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 15pF @ 5V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs - FET tyyppi 2 N-Channel (Dual)
FET Ominaisuus Standard Valua lähde jännite (Vdss) 50V
Yksityiskohtainen kuvaus Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 50V 100mA 300mW Surface Mount Mini5-G1 Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 100mA