XN0411100L
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta XN0411100L luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero XN0411100L
Valmistaja Panasonic
Kuvaus TRANS PREBIAS DUAL PNP MINI6
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero XN0411100L Valmistaja Panasonic
Kuvaus TRANS PREBIAS DUAL PNP MINI6 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 249535 pcs Tietolomake XN04111
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 50V
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 250mV @ 300µA, 10mA transistori tyyppi 2 PNP - Pre-Biased (Dual)