Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > AC DC -muuntimet > RAC05-12DC/W
RAC05-12DC/W
RAC05-12DC/W
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RAC05-12DC/W luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RAC05-12DC/W
Valmistaja RECOM Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER +/-12V 210MA 5W
(Yhdysvaltain dollareina)
20 pcs
Product parameter
Osa numero RAC05-12DC/W Valmistaja RECOM Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER +/-12V 210MA 5W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4088 pcs Tietolomake RAC05-C Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -12V
Jännite - Tuotos 1 12V Jännite - Isolation 3kV
Jännite - Input 90 ~ 264 VAC Tyyppi Enclosed
Koko / Dimension 2.00" L x 1.00" W x 0.62" H (50.8mm x 25.4mm x 15.7mm) Sarja POWERLINE RAC05-C
Virta (wattia) 5W Muut nimet 20000943
Käyttölämpötila -25°C ~ 75°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 2
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Vaadittu vähimmäiskuormitus No Valmistajan toimitusaika 20 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet DC Input Capable, Universal Input
tehokkuus 76% Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 2 Output 12V -12V 210mA, 210mA 90 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 210mA, 210mA Hyväksynnät CE, cURus