Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > AC DC -muuntimet > RAC05-12SB-E
RAC05-12SB-E
RAC05-12SB-E
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RAC05-12SB-E luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RAC05-12SB-E
Valmistaja RECOM Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 12V 5W
(Yhdysvaltain dollareina)
9 pcs
Product parameter
Osa numero RAC05-12SB-E Valmistaja RECOM Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 12V 5W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2043 pcs Tietolomake RAC05-B Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Paino 0.067 lb (30.39g)
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 12V
Jännite - Input 90 ~ 264 VAC Tyyppi Enclosed
Koko / Dimension 2.00" L x 1.00" W x 0.62" H (50.8mm x 25.4mm x 15.7mm) Sarja POWERLINE RAC05-B
Virta (wattia) 5W Pakkaus / Case 4-DIP Module
Muut nimet 20000782
RAC0512SBE
Käyttölämpötila -40°C ~ 70°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) kuorman asetus ±0.5%
line asetus ±0.3% Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet SCP tehokkuus 73%
Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 420mA 90 ~ 264 VAC Input Nykyinen - Output (Max) 420mA