Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > RP12-4815DAW
RP12-4815DAW
RP12-4815DAW
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RP12-4815DAW luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RP12-4815DAW
Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-15V 12W
(Yhdysvaltain dollareina)
7 pcs
Product parameter
Osa numero RP12-4815DAW Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-15V 12W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1988 pcs Tietolomake RP12-AW Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 -15V Jännite - Tuotos 1 15V
Jännite - Isolation 1.6kV Jännite - tulo (Min) 18V
Jännite - tulo (Max) 75V Tyyppi Isolated Module
Koko / Dimension 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm) Sarja POWERLINE RP12-AW
Virta (wattia) 12W Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 24-DIP Module, 9 Leads Muut nimet 30000947
RP124815DAW
Käyttölämpötila -40°C ~ 65°C Lukumäärä Lähdöt 2
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Remote On/Off, OCP, OVP, SCP tehokkuus 87%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 400mA, 400mA 18V - 75V Input Nykyinen - Output (Max) 400mA, 400mA