Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > RP12-483.3SAW
RP12-483.3SAW
RP12-483.3SAW
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RP12-483.3SAW luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RP12-483.3SAW
Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V 12W
(Yhdysvaltain dollareina)
7 pcs
Product parameter
Osa numero RP12-483.3SAW Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V 12W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2122 pcs Tietolomake RP12-AW Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 3.3V
Jännite - Isolation 1.6kV Jännite - tulo (Min) 18V
Jännite - tulo (Max) 75V Tyyppi Isolated Module
Koko / Dimension 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm) Sarja POWERLINE RP12-AW
Virta (wattia) 12W Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 24-DIP Module, 9 Leads Muut nimet 30000944
RP12483.3SAW
Käyttölämpötila -40°C ~ 61°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Remote On/Off, OCP, OVP, SCP tehokkuus 84%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 3.5A 18V - 75V Input Nykyinen - Output (Max) 3.5A