Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > RT9074-33GG
RT9074-33GG
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RT9074-33GG luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RT9074-33GG
Valmistaja Richtek
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT223
(Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero RT9074-33GG Valmistaja Richtek
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT223 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 57507 pcs Tietolomake RT9074
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 0.4V @ 100mA
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 60V Toimittaja Device Package SOT-223
Sarja - Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case TO-261-4, TO-261AA
PSRR 60dB (1kHz) lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Muut nimet RT9074-33GGTR
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Valmistajan toimitusaika 16 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA SOT-223 Nykyinen - lepotilassa (Iq) 40µA
Nykyinen - Tuotos 100mA Ohjaustoiminnot Shutdown