Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > RT9076-33GV
RT9076-33GV
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RT9076-33GV luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RT9076-33GV
Valmistaja Richtek
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 250MA SOT23-3
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero RT9076-33GV Valmistaja Richtek
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 250MA SOT23-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 320045 pcs Tietolomake RT9076
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 1.2V @ 200mA
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 6V Toimittaja Device Package SOT-23-3
Sarja - Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
PSRR 70dB ~ 40dB (100Hz ~ 10kHz) lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Muut nimet 1028-1472-1
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Valmistajan toimitusaika 16 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 250mA SOT-23-3 Nykyinen - Supply (Max) 50µA
Nykyinen - Tuotos 250mA Ohjaustoiminnot -