Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > FPS2B-0R005F1
FPS2B-0R005F1
FPS2B-0R005F1
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FPS2B-0R005F1 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FPS2B-0R005F1
Valmistaja Riedon
Kuvaus RES SMD 0.005 OHM 1% 15W D2PAK
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero FPS2B-0R005F1 Valmistaja Riedon
Kuvaus RES SMD 0.005 OHM 1% 15W D2PAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 16235 pcs Tietolomake FPR FPS 2/4-T220 T221
Kategoria vastukset Voltage Rating - AC -
Jännite - Working 15W Jännite - Breakdown D²PAK
Paksuus (Max) ±1000ppm/°C Koko / Dimension 0.500" L x 0.400" W (12.70mm x 10.16mm)