Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > FPS2B-0R02F1
FPS2B-0R02F1
FPS2B-0R02F1
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FPS2B-0R02F1 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FPS2B-0R02F1
Valmistaja Riedon
Kuvaus RES 0.02 OHM 1% 1.5W D2PAK
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero FPS2B-0R02F1 Valmistaja Riedon
Kuvaus RES 0.02 OHM 1% 1.5W D2PAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 15009 pcs Tietolomake FPR FPS 2/4-T220 T221
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±500ppm/°C Toimittaja Device Package D²PAK
Koko / Dimension 0.500" L x 0.400" W (12.70mm x 10.16mm) Sarja FPS
paneeli tila 20 mOhms Virta (wattia) 1.5W