100YXH220MEFCG412.5X30
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 100YXH220MEFCG412.5X30 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 100YXH220MEFCG412.5X30
Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
600 pcs
Product parameter
Osa numero 100YXH220MEFCG412.5X30 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 109407 pcs Tietolomake Lead Forming CodesYXH Series
Kategoria kondensaattorit Toleranssi 220µF
Surface Mount Land Koko 0.197" (5.00mm) Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm)
Sarja YXH RoHS-tila Tape & Box (TB)
Ripple Current - matala taajuus General Purpose ripple Current -
Polarisaatio Radial, Can Pitch - Liitin 100V
Pakkaus / Case - Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Lukumäärä Kondensaattorit 505mA Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 16 Weeks
Valmistajan osanumero 100YXH220MEFCG412.5X30 Lifetime @ Temp. -
impedanssi 80 mOhm Korkeus - Istuva (Max) 1.260" (32.00mm)
Laajennettu kuvaus 220µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C ESR (Equivalent Series Resistance) ±20%
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL Sovellukset 10000 Hrs @ 105°C