Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > 100YXH270MEFCGC16X25
100YXH270MEFCGC16X25
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 100YXH270MEFCGC16X25 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 100YXH270MEFCGC16X25
Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 270UF 20% 100V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
600 pcs
Product parameter
Osa numero 100YXH270MEFCGC16X25 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 270UF 20% 100V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 83993 pcs Tietolomake YXH SeriesLead Forming Codes Spec
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 100V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm) Sarja YXH
Ripple Current @ Low Frequency 675mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.35A @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 33 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 62 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 270µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 270µF