Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > 25YXJ330MT78X11.5
25YXJ330MT78X11.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 25YXJ330MT78X11.5 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 25YXJ330MT78X11.5
Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
Product parameter
Osa numero 25YXJ330MT78X11.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 496617 pcs Tietolomake Lead Forming Codes SpecYXJ Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 25V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Sarja YXJ
Ripple Current @ Low Frequency 448mA @ 120Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 29 Weeks Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.138" (3.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 130 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 330µF Sovellukset General Purpose