Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > 25YXJ4700MGC16X31.5
25YXJ4700MGC16X31.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 25YXJ4700MGC16X31.5 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 25YXJ4700MGC16X31.5
Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 4700UF 20% 25V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
Product parameter
Osa numero 25YXJ4700MGC16X31.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 4700UF 20% 25V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 87354 pcs Tietolomake Lead Forming Codes SpecYXJ Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 25V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm) Sarja YXJ
Ripple Current @ Low Frequency 2.76A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 3.45A @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 36 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 19 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.319" (33.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 4700µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 4700µF