Koti > Tuotteet > Anturit, muuntimet > Läheisyysanturit > IME08-2N5NSZW2S
IME08-2N5NSZW2S
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta IME08-2N5NSZW2S luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero IME08-2N5NSZW2S
Valmistaja SICK
Kuvaus SEN PROX UNSHLD NPN NO 2M CBL
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 1765 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero IME08-2N5NSZW2S Valmistaja SICK
Kuvaus SEN PROX UNSHLD NPN NO 2M CBL Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 1765 pcs Tietolomake
Kategoria Anturit, muuntimet Jännite - Supply 10 V ~ 30 V
päättyminen Style Cable suojaus Shielded
Sarja - anturin tyyppi Inductive
Sensing Etäisyys 0.098" (2.5mm) Response Frequency 4kHz
Pakkaus / Case Cylinder, Threaded - M8 lähtö Tyyppi NPN-NO, 3-Wire
Muut nimet 1040864 Käyttölämpötila -25°C ~ 75°C (TA)
Materiaali - Body Plastic Valmistajan toimitusaika 3 Weeks
Tulosuoja IP67 Indikaattori LED
Yksityiskohtainen kuvaus Inductive Proximity Sensor 0.098" (2.5mm) IP67 Cylinder, Threaded - M8