Koti > Tuotteet > Anturit, muuntimet > Läheisyysanturit > IME08-2N5PSZT0S
IME08-2N5PSZT0S
IME08-2N5PSZT0S
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta IME08-2N5PSZT0S luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero IME08-2N5PSZT0S
Valmistaja SICK
Kuvaus SEN PROX PNP NO 2.5MM M8
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 2549 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs
25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero IME08-2N5PSZT0S Valmistaja SICK
Kuvaus SEN PROX PNP NO 2.5MM M8 Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 2549 pcs Tietolomake IME08-2N5PSZT0S Datasheet
Kategoria Anturit, muuntimet Jännite - Supply 10 V ~ 30 V
päättyminen Style Connector suojaus Unshielded
Sarja - anturin tyyppi Inductive
Sensing Etäisyys 0.098" (2.5mm) Response Frequency 4kHz
Pakkaus / Case Cylinder, Threaded - M8 lähtö Tyyppi PNP-NO, 3-Wire
Muut nimet 1040854
Käyttölämpötila -25°C ~ 75°C
Materiaali - Body Nickel-Plated Brass Valmistajan toimitusaika 3 Weeks
Tulosuoja IP67 Indikaattori LED
Yksityiskohtainen kuvaus Inductive Proximity Sensor 0.098" (2.5mm) IP67 Cylinder, Threaded - M8