Koti > Tuotteet > Anturit, muuntimet > Läheisyysanturit > IME18-12NPOZW2S
IME18-12NPOZW2S
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta IME18-12NPOZW2S luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero IME18-12NPOZW2S
Valmistaja SICK
Kuvaus SEN PROX UNSHLD PNP NC 2M CBL
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 1836 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero IME18-12NPOZW2S Valmistaja SICK
Kuvaus SEN PROX UNSHLD PNP NC 2M CBL Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 1836 pcs Tietolomake
Kategoria Anturit, muuntimet Jännite - Supply 10 V ~ 30 V
päättyminen Style Cable suojaus Shielded
Sarja - anturin tyyppi Inductive
Sensing Etäisyys 0.472" (12mm) Response Frequency 1kHz
Pakkaus / Case Cylinder, Threaded - M18 lähtö Tyyppi PNP-NC, 3-Wire
Muut nimet 1040988 Käyttölämpötila -25°C ~ 75°C (TA)
Materiaali - Body Plastic Valmistajan toimitusaika 3 Weeks
Tulosuoja IP67 Indikaattori LED
Yksityiskohtainen kuvaus Inductive Proximity Sensor 0.472" (12mm) IP67 Cylinder, Threaded - M18