Koti > Tuotteet > Anturit, muuntimet > Läheisyysanturit > IME18-12NPSZC0S
IME18-12NPSZC0S
IME18-12NPSZC0S
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta IME18-12NPSZC0S luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero IME18-12NPSZC0S
Valmistaja SICK
Kuvaus SENSOR PROX PNP-NO 12MM M18
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 2141 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs
25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero IME18-12NPSZC0S Valmistaja SICK
Kuvaus SENSOR PROX PNP-NO 12MM M18 Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 2141 pcs Tietolomake IME18-12NPSZC0S Datasheet
Kategoria Anturit, muuntimet Jännite - Supply 10 V ~ 30 V
päättyminen Style Connector suojaus Unshielded
Sarja - anturin tyyppi Inductive
Sensing Etäisyys 0.472" (12mm) Response Frequency 1kHz
Pakkaus / Case Cylinder, Threaded - M18 lähtö Tyyppi PNP-NO, 3-Wire
Muut nimet 1040982
Käyttölämpötila -25°C ~ 75°C
Materiaali - Body Nickel-Plated Brass Valmistajan toimitusaika 3 Weeks
Tulosuoja IP67 Indikaattori LED
Yksityiskohtainen kuvaus Inductive Proximity Sensor 0.472" (12mm) IP67 Cylinder, Threaded - M18