Koti > Tuotteet > Teolliset säätimet > Konenäkö - kamerat / anturit > OD2-N250W150IO
OD2-N250W150IO
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta OD2-N250W150IO luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero OD2-N250W150IO
Valmistaja SICK
Kuvaus SEN DISP 250MM +/- 150MM NPN
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 76 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero OD2-N250W150IO Valmistaja SICK
Kuvaus SEN DISP 250MM +/- 150MM NPN Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 76 pcs Tietolomake
Kategoria Teolliset säätimet Jännite - Supply 12 ~ 24VDC