Koti > Tuotteet > Teolliset säätimet > Konenäkö - kamerat / anturit > OD2-N30W04I2
OD2-N30W04I2
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta OD2-N30W04I2 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero OD2-N30W04I2
Valmistaja SICK
Kuvaus SEN DISP 30MM +/- 4MM NPN
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 78 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero OD2-N30W04I2 Valmistaja SICK
Kuvaus SEN DISP 30MM +/- 4MM NPN Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 78 pcs Tietolomake
Kategoria Teolliset säätimet Jännite - Supply 12 ~ 24VDC
Visual Field (Min) - Visuaalinen kenttä (Max) -
Tyyppi 2D Laser Displacement Sensor päättyminen Style Cable Leads
Sarja OD Value anturin tyyppi -
Skannausnopeus - päätöslauselma -
Muut nimet 6036570 Käyttölämpötila -10°C ~ 40°C
Asennustyyppi Chassis Mount Valmistajan toimitusaika 3 Weeks
Valonlähde - Asennusetäisyys 26.0mm ~ 34.0mm