Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Tyristorit - TRIACit > ACST10-7CFP
ACST10-7CFP
ACST10-7CFP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ACST10-7CFP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ACST10-7CFP
Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TRIAC 700V 10A TO220FP
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero ACST10-7CFP Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TRIAC 700V 10A TO220FP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 83690 pcs Tietolomake ACST10
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Off State 700V
Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max) 1V triac Tyyppi Standard
Toimittaja Device Package TO-220FP Sarja -
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-220-3 Full Pack
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus TRIAC Standard 700V 10A Through Hole TO-220FP Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) 10A
Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM) 100A, 105A Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 50mA
Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max) 35mA kokoonpano Single