Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Tyristorit - TRIACit > ACST12-7CG
ACST12-7CG
ACST12-7CG
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ACST12-7CG luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ACST12-7CG
Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TRIAC 700V 12A D2PAK
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero ACST12-7CG Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TRIAC 700V 12A D2PAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 56421 pcs Tietolomake ACST12
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Off State 700V
Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max) 1V triac Tyyppi Standard
Toimittaja Device Package D2PAK Sarja -
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus TRIAC Standard 700V 12A Surface Mount D2PAK Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) 12A
Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM) 120A, 126A Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 50mA
Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max) 35mA kokoonpano Single