Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Transistorit - IGBTs - Single > STGWA20M65DF2
STGWA20M65DF2
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta STGWA20M65DF2 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero STGWA20M65DF2
Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IGBT TRENCH 650V 40A TO247
(Yhdysvaltain dollareina)
600 pcs
Product parameter
Osa numero STGWA20M65DF2 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IGBT TRENCH 650V 40A TO247 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 58905 pcs Tietolomake STGWA20M65DF2
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 650V
Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 2V @ 15V, 20A Testaa kunto 400V, 20A, 12 Ohm, 15V
Td (päällä / pois) @ 25 ° C 26ns/108ns Switching Energy 140µJ (on), 560µJ (off)
Toimittaja Device Package TO-247 Long Leads Sarja M
Käänteinen Recovery Time (TRR) 166ns Virta - Max 166W
Pakkaus / Case TO-247-3 Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 42 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Syötetyyppi Standard IGBT Tyyppi Trench Field Stop
Gate Charge 63nC Yksityiskohtainen kuvaus IGBT Trench Field Stop 650V 40A 166W Through Hole TO-247 Long Leads
Nykyinen - Collector Pulssi (ICM) 80A Nykyinen - Collector (le) (Max) 40A